Lūdzu, ierakstiet atsauksmi

 
 
 
 
Obligātie lauki atzīmēti ar *
10 ieraksti.
Santa 10.05.2024
Ar vīru Matīsu jau gada garumā ejam pie Dainas pāru terapijā. Redzam uzlabojumus savās attiecībās, kā arī tikšanās laikā sr Dainu izrunājam tādas lietas un situācijas, kuras ikdienā noteikti nebūtu izrunājuši. Noteikti iesakām katram pārim veltīt laiku savām attiecībām un ieguldīt tajās. Konsultācijas pie Dainas iesakām katram pārim!
Paula 29.04.2024
Dainu ieteica mana draudzene. Viņa gāja uz Smilšu terapiju ar savu meitu. Divreiz mēnesī vedu savu meitu (13 gadi) pie Dainas. Kad jau man likās,ka neredzu nekādu izeju...bijas smags posms. Bet nu jau ir jūtams uzlabojums. Neliels,bet ir. Viņa pati jūtas labāk. Paulai ļoti patīk tikšanās ar Dainu. Bet vēl garš ceļs ejams. Un man liels prieks,ka mums ir tik jauka psiholoģe.
Ilze Vācere 24.04.2024
No sirds pateicos Initai par abu meitu psiholoģiskajai izpētei veltīto laiku. Arī pēcizpētes sarunas abās reizēs bija pozitīvi atbalstošas un nepieciešamās informācijas piepildītas. Izgāju no kabineta ar labu sajūtu, saņēmusi nepieciešamo informāciju un atbalstu.
Anete 17.04.2024
Ļoti veiksmīga un patīkama sadarbība gan ar Dainu, gan Initu. Bērns katru reizi ar prieku dodās uz nodarbību. Jūtu uzlabojumus uzvedībā un komunikācijas prasmēs. Patīkama attieksme!
Ieva 15.04.2024
Sākām iet pie psiholoģes Initas bez konkrēta mērķa, bet viņa kopā ar bērnu (11. g.v.) kopīgi atrod tēmas un jautājumus, par kuriem runāt un kādas problēmas risināt. Bērns tagad jūtami labāk risina sociālas problēmas skolā, pati izdomā, ko vēlas uzlabot. Ļoti novērtēju tās reizes, kad bērns negrib runāt un var nodarboties ar mākslas vai smilšu terapiju. Paldies!